BBN wordt belangenvereniging
In de platformvergadering van 22 april heeft het Bewonersplatform Binnenstad Noord besloten zich om te vormen tot de Belangenvereniging Binnenstad Noord. We volgen daarmee de andere bewonersorganisaties in de binnenstad. Door het oprichten van een vereniging kunnen we de bewonersbelangen in ons deel van de binnenstad nóg beter behartigen en kunnen we slagvaardiger optreden. Of het nu gaat om droge voeten, om (fiets)parkeren, om de toekomst van de Paardenmarkt of het beperken van zoekverkeer.
Maar een verenging kan niet bestaan zonder leden. Dat betekent dan ook dat we u graag verwelkomen als lid van BBN. We roepen bewoners, maar ook organisaties en anderen die het belang van de bewoners in ons deel van de binnenstad onderschrijven, op om lid te worden van onze belangenvereniging i.o.. Dat kan door het formulier op de website in te vullen (“lid worden”).
Om de kosten hoeft u het niet te laten: voor 10 euro kunt u als bewoner al lid worden. En als lid bent u op de hoogte van ontwikkelingen in uw buurt, kunt u deelnemen aan bijeenkomsten en buurtactiviteiten, kunt u uw ideeën inbrengen en leert u buurtgenoten kennen. Voor elk 25e lid hebben we bovendien ook nog eens een aardigheidje: gratis cultuur snuiven in ons deel van de binnenstad. Kortom, meld u direct nog aan als lid!